پنكيك به شكل كيك دارچين با مايادونا

Cinnamon Roll Pancakes

 

Cinnamon-roll-pancakes19

 

پنکیک رول دارچین - خوب ، از کجا شروع کنم؟ اول از همه ، این هم صبحانه است و هم دستور تهیه دسر. این به تنهایی بسیار شیرین است بنابراین نباید بالای این پنکیک های دوست داشتنی هیچ شربت اضافه کنید. این ترجیحا یک بار در هفته دستور العمل (برای تعطیلات آخر هفته) است ، در غیر این صورت خانواده شما به آن معتاد می شوند که دیگر هرگز حتی پنکیک معمولی نخورید.

بوی باور نکردنی ، طعم باورنکردنی و باورنکردنی به نظر می رسد. دسته کوچک موسیقی جاز ایده آل برای تحت تاثیر قرار دادن عزیزان شما. آنها بعد از تهیه این پنکیک ها شما را بیشتر دوست خواهند داشت. هیچ گونه باقیمانده ای باقی نمی ماند ، بنابراین مجبور نیستید در مورد چگونگی فریز کردن یا ذخیره آنها فکر کنید

من باید به شما هشدار بدهم. این کمی آشپزخونه رو به هم ميريزد  وقتى اولين بارامتحان کنید اما وقتی 2-3 بار این کار را انجام دهید دستتون مياد!cinnamon roll pancakes

مواد لازم

مايه دارچين داخل پنكيك:

4 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا  کره  فقط آل شده (جوش نمی آید)
6 قاشق غذا خوری اریتریتول یا شیرین کننده مورد علاقه شما
1/2 قاشق غذاخوری دارچین
 

cinnamon roll pancakes

 

مايع سفيد روى پنكيك

4 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا (1/2) کره بدون نمک
2 اونس پنیر خامه ای ، در دمای اتاق
شكر بى كالرى پودر 3/4 لیوان
1/2 قاشق چایخوری عصاره وانیل

Cinnamon-roll-pancakes6

پنكيك ها:

1 فنجان گلوتن آرد را با تمام هدفها آزاد کنید
2 قاشق چایخوری پودر بیکینگ
1/2 قاشق چایخوری نمک
1 فنجان شیر
1 تخم بزرگ ، به راحتی کتک خورده است
1 قاشق غذاخوری روغن انگور

 

طرز تهيه

آماده كردن مايع داخل پنكيك

1-) در یک کاسه متوسط ، روغن نارگیل ، اریتریتول و دارچین را با هم مخلوط کنید. پر کردن را درون یک کیسه فشرده سنگین کوارتس بچسبانید و کنار بگذارید.

نکات: قبل از چرخش ، کیف را دوباره باز کنید و به آن هم بزنید تا دوباره روغن هر روغن نارگیل که ممکن است از اریتیتول جدا شده باشد را دوباره ترکیب کنید. شما می خواهید این مخلوط کمی غلیظ شود - بهتر است وقتی شبیه به بافت فشرده کننده لوله خمیردندان است ، اگر این کار را برای چند دقیقه در دمای اتاق بگذارید ، این اتفاق می افتد. سعی نکنید از پرکننده چرخش پنکیک استفاده کنید مگر اینکه غلیظ شود زیرا برای ایجاد یک چرخش محکم آب و هوای خیلی مرطوب خواهد بود.

cinnamon roll pancakes

PREPARE GLAZE
2-) در یک ماهیتابه کوچک روغن نارگیل یا کره را روی حرارت کم گرم کنید تا ذوب شود. در پنیر خامه ای حرارت و ضربات را خاموش کنید تا تقریباً صاف شود. شکر پودر شده را درون قابلمه ریخته ، هم بزنید و عصاره وانیل را اضافه کنید. تابه را در حالی که پنکیک درست می کنید ، کنار بگذارید.
PANCAKE BATTER را آماده کنید

3-) در یک کاسه متوسط ، آرد ، بیکینگ پودر و نمک را با هم صاف کنید. در شیر ، تخم مرغ و روغن آن را بزنید ، فقط تا زمانی که خمیر مرطوب شود (چند تکه کوچک خوب است).

cinnamon roll pancakes

4-) یک قلاب بزرگ و بدون رنگ را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید و با اسپری بدون رنگ اسپری کنید.

5-) از قاشق بستنی (یا 1/3 لیوان اندازه گیری فنجان) برای اضافه کردن خمیر به ماهی تابه استفاده کنید. از قسمت زیر قاشق یا فنجان استفاده کنید تا خمیر را در یک دایره پخش کنید (قطر آن در حدود 4 اینچ). حرارت را تا حد متوسط ​​کاهش دهید.

6-) گوشه کیف خود را با دارچین پر کنید و پر کردن را به گوشه باز بکشید. هنگامی که پنکیکهای رول دارچین شما شروع به تشکیل حباب کردند ، پر کردن آن را اضافه کنید. با شروع از مرکز پنکیک ، پر کردن قسمت بالای خمیر پنکیک را در یک چرخش فشار دهید (درست همانطور که در یک رول دارچین معمولی مشاهده می کنید).

نکات: گرما را کم نگه دارید یا ممکن است پنکیک های شما خیلی سریع پخته شوند. آنها را نکشید تا ببینید که حباب ها از بالای صفحه شروع به پر شدن می کنند. آنها را با یک اسپاتول گسترده بپیچید (در صورت لزوم می توانید از 2 اسپاتول استفاده کنید) تا بتوانید کلیه کار را بدون خمیر و چاشنی آب در تمام نقاط درک کنید!

7-) پنکیک را 2 تا 3 دقیقه بپزید ، یا تا زمانی که حباب ها در بالای پنکیک شروع به ظهور کنند و در قسمت پایین آن قهوه ای طلایی باشد. یک کفپوش فلزی نازک و گسترده را در زیر پنکیک بکشید و به آرامی اما سریع آنرا بچرخانید. 2 تا 3 دقیقه دیگر بپزید تا طرف دیگر نیز طلایی شود.

😎 هنگامی که پنکیک رول دارچین را روی یک بشقاب بچسبانید ، خواهید دید که پر شدن دارچین باعث ایجاد دهانه دارچین روی دارچین شده است. ماهی تابه را با یک حوله کاغذی پاک کنید و با باقی مانده پنکیک و پر کردن دارچین تکرار کنید. در صورت لزوم لعاب را مجدداً گرم کنید. سرویس پنکیک را با یک لکه لعاب در قسمت بالا سرو کنید.

 

Leave a comment

All comments are moderated before being published

Popular posts

Featured products

Save $28.04
PWRBODY Anti-Slip Hip BandsPWRBODY Anti-Slip Hip Bands